Результати шахового фестивалю Малинська весна — 2017

10-12 березня 2017 року в м. Малині, в концерні «Замок Володарів» пройшов шаховий фестиваль «Малинська весна-2017» присвяченого пам’яті Павла Барановського.

В фестивалі прийняли участь шахісти з таких міст як: Київ, Малин, Житомир, Коростишів, Ірпінь, Миколаїв, Вінниця, Черкаси, Бердичів, Хмельницький, Чуднів, Новоград-Волинський, Бровари, Біла Церква, Донецк, Почаїв, Ніжин. Усього 17 міст.

Кількість учасників — 110 осіб.

Фотозвіт турніру.

В тому числі 1 гросмейстер, 6 майстрів із них 3 міжнародні, 10 кандидатів в майстри, 30 першорозрядників з них 15 діти. Взагалі в турнірі приймали участь 80 дітей.

В рамках фестивалю пройшло 4 турніри, а також розігрувались кубки в командному та сімейному заліку. По їх результатам визначились переможці:

Бліц-турнір

1 місце — Ситніков Антон мм (Донецк)

2 місце — Омеля Артем мс (Київ)

3 місце — Випханюк Ігор мс (Житомир)

Детальніше про результати бліц-турніру

Опен-турнір

1 місце – Хаецький Роман мм (Миколаєв)

2 місце — Міхалець Любомир мг (Хмельницький)

3 місце — Рибченко Олександр кмс (Київ)

Дитячий турнір А

1 місце — Осадчук Дмитро 1 р. (Малин)

2 місце — Кравчук Богдан 1р. (Бердічев)

3 місце — Сичевський Богдан 1 р. (Київ)

Дитячий тунір Б

1 місце — Галанзовький Ілля (Чуднів)

2 місце — Кулепестін Олександр (Ніжин)

3 місце — Дорошенко Віталій (Житомир)

Командний залік

1 місце – Чуднів (Омеля, Андрієвський, Бойко, Раздорбурдін)

2 місце – Малин (Воронов, Осадчук, Стаськевич, Лісовський)

3 місце – Житомир (Хитрич, Новицький, Корнійчук, Дорошенко)

Сімейний залік

1 місце – Воронов Юрій, Барановський Сергій (Малин)

2 місце – Герасимчук Юлія та Аліна (Коростишів)

3 місце – Хамдош Іскандер та Даніїл (Житомир)

Турнірна таблиця Опен-турніру

Малинська весна — 2017

Nr Pno Name Rating Fed Score TPR RC W W-WE M/F Birthday SB
1 3 Khaetsky, Roman 2389 UKR 6,5 2619 2143 6,5 1,51 M 1981 28,75
2 1 Mikhaletz, Lubomir 2460 UKR 5,5 2387 2082 5,5 -0,35 M 1974 23,25
3 7 Rybchenko, Oleksandr 2133 UKR 5 2273 2105 4 1,15 M 1966 16,50
4 6 Khabichev, Valeriy 2133 UKR 5 2047 1892 4 -0,43 M 1984 15,50
5 4 Voronov, Yuri 2254 UKR 4,5 2240 2105 4,5 0,13 M 1983 17,00
6 2 Omelja, Artem 2422 UKR 4,5 2212 1932 4,5 -1,39 M 1991 15,25
7 8 Kazakov, Maksym 2121 UKR 4,5 2100 1953 3,5 0,04 M 1997 16,25
8 5 Kravchenko, Leonid 2158 UKR 4,5 2141 2053 3,5 0,1 M 1968 14,25
9 9 Shtukun, Andriy 1968 UKR 4 2009 1924 4 0,48 M 1988 13,75
10 11 Gudok, Viktor 1965 UKR 4 1928 2024 2 -0,42 M 1960 11,50
11 10 Khitrich, Roman 1966 UKR 4 1913 1720 4 -0,1 M 1980 11,75
12 12 Dvornitskaja, Elena 1926 UKR 4 1888 1816 3 -0,13 F 1998 11,00
13 23 Baranovsky, Sergey 1923 UKR 4 1687 1749 2 -1,43 M 17-01-1971 8,50
14 13 Kruchak, Lesia 1852 UKR 3,5 2098 2218 2,5 1,5 F 1984 12,75
15 26 Stalchenko, Denis 0 UKR 3,5 1791 1791 3,5 1791 M 1991 9,25
16 15 Protsiuk, Vitaliy 1754 UKR 3 1918 2088 2 0,97 M 1971 11,00
17 16 Ovcharenko, Hryhoriy 1634 UKR 3 1679 1878 2 0,09 M 2005 9,00
18 14 Vakulenko, Aleksandr 1833 UKR 3 1788 1906 2 -0,36 M 2005 7,50
19 24 Slepcenko Viktor 0 UKR 3 1842 1892 3 1842 M 23-09-1968 8,00
20 21 Demchuk, Yevgen 1476 UKR 3 1601 1791 2 0,58 M 1950 5,50
21 25 Sokol, Vladimir 0 UKR 3 1705 1755 3 1705 M 30-06-1959 7,00
22 22 Filin, Denys 1269 UKR 2,5 1574 1931 2,5 1,85 M 2004 8,00
23 18 Sidletskiy, Ivan 1577 UKR 2,5 1519 1795 1 -0,48 M 2007 3,75
24 27 Shtelmah, Olexandr 1883 UKR 2 1660 1785 2 -1,67 M 1963 4,50
25 19 Skrynnikov, Viacheslav 1555 UKR 2 1629 1784 2 0,32 M 1969 4,00
26 17 Yakovets, Volodymyr 1623 UKR 2 1550 1800 1 -0,53 M 1954 2,00
27 20 Kostyuchenko, Andriy 1548 UKR 1,5 876 1680 0 -1,43 M 1983 2,25
28 28 Novodran Vladimir 0 UKR 1 913 1713 0 913 M 22-10-1939 3,00

Турнірна таблиця Турнір-А

Малинська весна — 2017

Nr Pno Name Rating Score TPR RC W W-WE M/F Birthday Flag
1 1 Осадчук Дмитро 2323 6,5 2383 1936 6,5 0,24 M 13-03-2003 Малин
2 4 Кравчук Богдан 2012 6 2281 1972 6 2,1 M 03-01-2002 Бердичів
3 10 Сичевський Богдан 1997 5 2086 1928 5 0,89 M 18-05-2006 Київ
4 12 Герасимчук Юлія 1885 5 2048 1890 5 1,56 M 20-04-2007 Коростишів
5 3 Корнійчук Олександра 2023 4,5 2046 1944 4,5 0,23 F 09-06-2002 Житомир
6 11 Яременко Андрій 1892 4,5 1962 1864 4,5 0,59 M 15-04-2006 Коростишів
7 16 Андріевський Ярослав 1800 4,5 1992 1890 4,5 1,83 M 09-01-2006 Чуднів
8 5 Бурилко Дмитро 1924 4,5 1962 1860 4,5 0,42 M 27-11-2003 Коростишів
9 2 Новицький Ярослав 2106 4,5 1921 1818 4,5 -1,33 M 18-05-2005 Житомир
10 6 Менн Єва 1924 4,5 1953 1851 4,5 0,24 F 14-01-2007 Бердичів
11 7 Приборецький Максим 1920 4,5 1874 1772 4,5 -0,33 M 28-11-2003 Коростишів
12 18 Усков Михайло 1784 4 1924 1874 4 1,28 M 01-11-2006 Житомир
13 24 Ковальов Іван 1700 4 1895 1845 4 1,71 M 15-11-2003 Ірпінь
14 20 Прокопик Євген 1776 4 1885 1835 4 0,98 M 06-01-2005 Київ
15 8 Алексенко Максим 1904 3,5 1900 1903 3,5 -0,15 M 16-12-2002 Київ
16 15 Остапчук Матвій 1816 3,5 1870 1870 3,5 0,47 M 28-12-2002 Київ
17 22 Луценко Олена 1716 3,5 1872 1872 3,5 1,4 F 19-05-2003 Київ
18 17 Терновський Роман 1800 3,5 1865 1883 3,5 0,46 M 06-02-2006 Київ
19 9 Проценко Ксенія 1900 3,5 1811 1811 3,5 -0,83 M 25-01-2002 Коростишів
20 32 Ушаков Саша 1640 3,5 1722 1722 3,5 0,76 M 11-09-2006 Київ
21 14 Лазарчук Ілля 1828 3 1707 1757 3 -1,15 M 23-08-2006 Київ
22 29 Падурян Ростислав 1652 3 1625 1750 2 -0,25 M 23-02-2006 Чуднів
23 13 Радченко Богдан 1836 3 1732 1782 3 -1,03 M 28-10-2005 Коростишів
24 28 Чернецький Ілля 1676 3 1618 1743 2 -0,47 M 10-11-2006 Київ
25 19 Горьков Денис 1776 2,5 1692 1794 2,5 -0,85 M 21-01-2006 Коростишів
26 30 Лукяненко Єлизавета 1624 2,5 1656 1758 2,5 0,19 F 05-05-2005 Житомир
27 26 Орещенко Валерія 1700 2,5 1605 1798 1,5 -0,75 F 28-07-2005 Ірпінь
28 33 Бутар Сергій 1700 2,5 1409 1775 0,5 -1,5 M 25-08-2005 Київ
29 27 Павловський Віктор 1700 2,5 1552 1745 1,5 -1,15 M 11-10-2006 Малин
30 21 Іванков Костянтин 1772 2 1504 1777 1 -1,96 M 10-06-2004 Малин
31 25 Мілованова Інесса 1700 1,5 1353 1754 0,5 -2,07 F 27-03-2006 Житомир
32 31 Марченко Денис 1600 1 997 1797 0 -0,73 M 14-12-2006 Малин
33 23 Ільченко Анна 1700 0,5 980 1780 0 -0,8 F 23-05-2001 Малин

Турнірна таблиця Турнір-Б

Малинська весна — 2017

Nr Pno Name Rating Score TPR RC W W-WE M/F Birthday Flag
1 10 Галанзовський ілля 1792 6 2067 1758 6 2,2 M 09-08-2008 Чуднів
2 2 Кулепестін Олександр 1924 6 2052 1743 6 0,87 M 01-11-2008 Ніжин
3 5 Дорошенко Віталій 1840 6 2038 1729 6 1,5 M 29-09-2009 Житомир
4 4 Маліновський Володимир 1848 5 1910 1752 5 0,6 M 17-04-2009 Житомир
5 1 Бойко Максим 1952 5 1913 1755 5 -0,21 M 07-06-2007 Чуднів
6 11 Попко Антон 1792 5 1891 1733 5 0,97 M 01-01-2007 Київ
7 3 Раздобурдін Нікіта 1852 5 1806 1643 5 -0,22 M 15-03-2007 Чуднів
8 18 Козак Артем 1700 4,5 1831 1729 4,5 1,26 M 18-03-2008 Вінниця
9 13 Лісовський Владислав 1744 4,5 1691 1589 4,5 -0,35 M 11-01-2007 Малин
10 7 Кварцхелія Олександр 1780 4,5 1692 1590 4,5 -0,67 M 01-01-2008 Житомир
11 6 Карасевич Андрій 1800 4 1839 1789 4 0,4 M 11-12-2007 Черкаси
12 16 Громов Максим 1704 4 1781 1731 4 0,78 M 01-01-2007 Житомир
13 8 Петренко Марина 1756 4 1793 1743 4 0,37 F 01-01-2009 Житомир
14 19 Плешанов Богдан 1700 4 1763 1713 4 0,64 M 01-01-2009 Коростишів
15 14 Яковенко Костянтин 1744 4 1740 1690 4 0,04 M 01-01-2007 Коростишів
16 9 Ткач Олексій 1800 4 1728 1678 4 -0,62 M 17-06-2008 Черкаси
17 12 Ярмоліцкий Владислав 1760 4 1615 1565 4 -1,2 M 01-01-2008 Коростишів
18 21 Хамдош Іскандер 1628 4 1788 1663 5 1,3 M 01-01-2008 Житомир
19 15 Венжинович Віра 1732 4 1813 1688 5 0,67 F 14-06-2007 Почаїв
20 22 Барабанов Ваня 1420 3,5 1632 1637 3,5 1,73 M 01-01-2008 Київ
21 20 Стаськевич Андрій 1652 3,5 1685 1685 3,5 0,33 M 18-08-2007 Малин
22 34 Ковтун Олександр 1544 3,5 1647 1647 3,5 0,89 M 10-01-2007 Житомир
23 23 Воронін Даніїл 1600 3,5 1635 1635 3,5 0,24 M 01-01-2008 Коростишів
24 17 Заседка Тимур 1700 3,5 1609 1609 3,5 -0,83 M 01-01-2007 Київ
25 33 Керест Іван 1548 3,5 1609 1609 3,5 0,54 M 01-01-2008 Коростишів
26 32 Самчик Євгеній 1552 3 1635 1685 3 0,69 M 01-01-2009 Коростишів
27 43 Москальцов Арсеній 1484 3 1524 1574 3 0,31 M 01-01-2008 Коростишів
28 39 Наральник Тимур 1500 3 1619 1669 3 1,03 M 01-01-2009 Житомир
29 35 Кондрацький Нікіта 1528 3 1573 1623 3 0,37 M 01-01-2008 Житомир
30 31 Шилюк Михайло 1584 3 1534 1584 3 -0,53 M 03-10-2010 Житомир
31 25 Заєць Богдан 1600 3 1576 1626 3 -0,32 M 01-01-2007 Житомир
32 28 Папірний Ілля 1600 3 1526 1576 3 -0,75 M 01-01-2008 Малин
33 41 Пінкевич Демір 1500 3 1536 1586 3 0,32 M 01-01-2006 Житомир
34 44 Хамдош Даниїл 1452 2,5 1485 1587 2,5 0,23 M 01-01-2001 Житомир
35 38 Фіголь Маряна 1508 2,5 1553 1655 2,5 0,35 F 01-01-2008 Коростишів
36 24 Герасимчук Аліна 1600 2,5 1474 1576 2,5 -1,31 F 01-01-2010 Коростишів
37 30 Скоблев Нікіта 1592 2 1445 1603 2 -1,42 M 01-01-2008 Коростишів
38 42 Крушевський Іван 1496 2 1452 1610 2 -0,46 M 21-08-2009 Житомир
39 40 Нечитайло Нікіта 1500 2 1436 1594 2 -0,63 M 01-01-2010 Буча
40 37 Далькевич Євгенія 1520 2 1475 1633 2 -0,44 F 01-01-2008 Коростишів
41 29 Проценко Олексій 1600 1,5 1349 1579 1,5 -2,2 M 01-01-2009 Коростишів
42 36 Токар Олександра 1524 1,5 1361 1591 1,5 -1,39 F 01-01-2008 Житомир
43 26 Кварацхеліа Годердзі 1600 1 1298 1607 1 -2,47 M 26-06-2010 Житомир
44 27 Ліпінська Наталія 1600 1 1282 1591 1 -2,61 F 13-09-2008 Малин