Малинська весна — 2017, анонс і реєстрація учасників

ХІІ шаховий фестиваль «Малинська весна 2017», присвячений пам’яті Павла Баранівського відбудеться 10-12 березня 2017 року у м.Малині, за адресою: вул. Грушевського, 12, Концерн «Замок Володарів».

Фестиваль є 1 етапом серії Гран-Прі 2017 Житомирської області, за результатами якого учасники набирають залікові бали для відбору у фінал Гран-Прі.

Регистрація починаєтся 10 березня з 10 години.  Відкриття о 11 годині.

  • «Бліц-турнір» (10.03.17) — обрахунок міжнародного рейтингу, 11 турів, контроль часу 3+2. Початок першого туру в 11.30.
  • «Open-тунір» (11-12.03.17) — обрахунок міжнародного рейтингу, 7 турів, контроль часу 20+5. Початок першого туру в 10.30.
  • Турнір «А» (11-12.03.17) — 2001 р.н. і молодші, 7 турів, контроль часу 45 хв. Початок першого туру в 10.30.
  • Турнір «В» (11-12.03.17) — 2007 р.н. і молодші, 7 турів, контроль часу 45 хв. Початок першого туру в 10.30.

Призовий фонд – 15000 грн.

Турнірний внесок:    Бліц-турнір та OPEN-турнір: 100 грн,  Дитячі турніри: 60 грн.

                                       Для учасників турнірів А і В внесок в Бліц-турнірі:  60 грн.

Командний залік:

Команда формується з 4 участників та одного запасного, які набируть найбільшу кількість очок. В команді можливо не більше 2 чоловік з одного турнірів А, Б та OPEN.

Сімейний залік:

До складу команди входить 2 участника з однієї родини.

Внесок для командного заліку: 100 грн. Сімейний залік: 50 грн.

Харчування в «Замку Володарів» — сніданок, обід, вечеря: 20+30+30 грн.

Поселення від 30 грн. за добу. Звертатися до організаторів.

Попередня реєстрація обов’язкова на сайті до 9.03.2017 року.

План проведення змагань «Малинська весна — 2017»

Положення змагань «Малинська весна — 2017»

Результати бліц-турнірутут

Фоторезультати шахового фестивалю.

Результаты шахового фестивалю Малинська весна — 2017


Реєстрація учасників на шаховий фестиваль «Малинська весна - 2017»

Турнір, в якому бажаєте прийняти участь
OPEN-турнірБліц-турнірДитячий турнір АДитячий турнір Б

Список зареєстрованих учасників «OPEN-турнір»

Призвіще Імя Дата народження Місто Розряд Рейтинг
1 Ревуцький Володимир 12.10.1952 Житомир мм 2368
2 Лудіщев Артем 13.04.2001 Житомир 1 2053
3 Демчук Євген 22.11.1950 Вінниця кмс 1976
4 Терлецький Олег 17.09.1987 Львів  мс 2345
5 Кручак Леся 22.03.1984 Житомир кмс 2102
6 Барановська Вікторія 15.09.1999 Малин 1 1900
7 Воронов Ю. 18.02.1983 Черкаси кмс 2254
8 Хитрич Роман 07.08.1980 Бердичів кмс 2150
9 Охрiменко Сергiй 22.01.1971 Житомир кмс 2257
10 Разін Вадим 29.10.1990 Хмельницький гу 2529/2470
11 Шинкарьов Андрій 1980 Київ 1517
12 Казаков Максим 15.05.1997 Київ кмс 2121/2137
13 Костюченко Андрій 28.05.1983 Малин 1 1900
14 Іванішен Юрій 04.02.1999 Бердичів кмс 1941/2079
15 Штукун Андрій 13.12.1988 Чуднів 1 2129
16 Яковець Володимир 25.07.1954 Вінниця 1 1991
17 Процюк Віталій 02.02.1971 Вінниця 1 2086
18 Стельмах Олександр 15.06.1963 Вінниця кмс 2167
19 Джупин Дмитрий 16.10.1973 Київ кмс 2177
20 Жила Валерій 19.09.1948 Київ 1 2140/1993
21 Герасименюк Михайло 06.01.1987 Хмельницький мф 2289
22 Овчаренко Григорій 08.08.2005 Київ 1 1634 rapid
23 Рибченко Олександр 08.01.1966 Київ кмс 2190
24 Дворніцька Олена 26.08.1998 Київ кмс 2126
25 Михалець Любомир 15.08.1974 Хмельницький мг 2467
26 Іванов Володимир 10.11.1960 Хмельницький кмс 2172
27 Попов Сергій 27.05.1957 Хмельницький кмс 2152
28 Гудок Віктор 27.05.1960 Вінниця мм 2260
29 Слепченко Віктор 23.09.1968 Новоград-Волинський 1 1900
30 Дощинський Анатолій 28.05.1951 Новоград-Волинський 1 1900
31 Скринніков Вячеслав 04.07.1969 Вінниця 1 1925
32 Омеля Артем 18.10.1991 Бровари мс 2422
33 Хабичев Валерий 20.08.1984 Біла Церква 1 2046/2133/2222
34 Вакуленко Олександр 13.03.2005 Київ кмс 2149
35 Хаецкий Роман 29.01.1981 Миколаїв мм 2369
36 Сидлецкий Иван 05.01.2007 Київ 1 1957
37 Филин Денис 01.01.2004 Київ 1 1900
38 Кравченко Леонід 30.03.1968 Коростишів мс 2349
39 Войтенко Олександр 1999 Коростишів 1 1883
40 Сокол Володимир 30.06.1959 Ірпінь кмс 2076
41 Стальченко Денис 04.10.1991 Ірпінь 1 2120

Список зареєстрованих учасників «Бліц-турнір»

Призвіще Імя Дата народження Місто Розряд Рейтинг
1 Ревуцький Володимир 12.10.1952 Житомир мм 2368
2 Лудіщев Артем 13.04.2001 Житомир 1 2053
3 Терлецький Олег 17.09.1987 Львів  мс 2345
4 Кручак Леся 22.03.1984 Житомир кмс 2102
5 Барановський Сергій 17.01.1971 Малин кмс 2098
6 Воронов Ю. 18.02.1983 Черкаси кмс 2254
7 Медведчук Андрій 04.05.2007 Житомир 3 1700
8 Хитрич Роман 07.08.1980 Бердичев кмс 2150
9 Охрiменко Сергiй 22.01.1971 Житомир кмс 2257
10 Разін Вадим 29.10.1990 Хмельницький гу 2529/2470
11 Осадчук Дмитро 13.03.2003 Малин 1 2114
12 Усков Михайло 01.11.2006 Житомир 2 1800
13 Казаков Максим 15.05.1997 Київ кмс 2121/2137
14 Костюченко Андрій 28.05.1983 Малин 1 1900
15 Іванішен Юрій 04.02.1999 Бердичів кмс 1941/2079
16 Штукун Андрій 13.12.1988 Чуднів 1 2129
17 Андрієвський Ярослав 09.01.2006 Чуднів 2 1800
18 Бойко Максим 07.06.2007 Чуднів 2 1952
19 Раздобурдін Нікіта 15.03.2007 Чуднів 2 1852
20 Галанзовський Ілля 09.08.2008 Чуднів 2 1792
21 Падурян Ростислав 23.02.2006 Чуднів 3 1652
22 Джупин Дмитрий 16.10.1973 Київ кмс 2177
23 Винарчук Александр 13.07.1972 Бердичів кмс 2270
24 Герасименюк Михайло 06.01.1987 Хмельницький мф 2289
25 Сітніков Антон 30.10.1985 Донецьк мм/мс 2440
26 Трушко Андрій 10.05.2006 Київ 1 1766
27 Пампуха Олександра 27.02.2003 Житомир 1 1948
28 Випханюк Ігор 24.11.1985 Житомир мс 2458
29 Дворніцька Олена 26.08.1998 Київ кмс 2126
30 Михалець Любомир 15.08.1974 Хмельницький мг 2467
31 Іванов Володимир 10.11.1960 Хмельницький кмс 2172
32 Попов Сергій 27.05.1957 Хмельницький кмс 2152
33 Гудок Віктор 27.05.1960 Вінниця мм 2260
34 Слепченко Віктор 23.09.1968 Новоград-Волинський 1 1900
35 Омеля Артем 18.10.1991 Бровари мс 2422
36 Хабичев Валерий 20.08.1984 Біла Церква 1 2046/2133/2222
37 Ткачук Оксана 07.02.1997 Новоград-Волинський 1 2018

Список зареєстрованих учасників «Дитячий турнір А»  — 2001 р.н. та молодші

Призвіще Імя Дата народження Місто Розряд Рейтинг
1 Трофімчик Андрій 20.11.2006 Бориспіль 2 1800
2 Цегельник Віталій 14.04.2005 Бердичів 1 1850
3 Усков Михайло 01.11.2006 Житомир 2 1800
4 Павловський Віктор 11.10.2006 Малин 3 1700
5 Барановський Богдан 15.03.2006 Малин 3 1700
6 Іванков Костянтин 10.06.2004 Малин 2 1800
7 Ільченко Анна 23.05.2001 Малин 3 1700
8 Кравчук Богдан 03.01.2002 Бердичів 1 1991
9 Осадчук Дмитро 13.03.2003 Малин 1 2114
10 Марченко Денис 14.12.2006 Малин 4 1600
11 Сичевський Богдан 18.05.2006 Київ 1 1997
12 Андрієвський Ярослав 09.01.2006 Чуднів 2 1800
13 Падурян Ростислав 23.02.2006 Чуднів 3 1652
14 Пінкевич Денис 30.09.2006 Житомир 4 1600
15 Новицький Ярослав 18.05.2005 Житомир 1 2018
16 Лук’яненко Єлизавета 05.05.2005 Житомир 3 1700
17 Корнійчук Олександра 09.06.2002 Житомир 1 2012
18 Остапчук Матвій 2002 Київ 1 1900
19 Алексенко Максим 2002 Київ 1 1900
20 Луценко Олена 2003 Київ 2 1800
21 Чернецький Ілля 2006 Київ 3 1700
22 Лазарчук Ілля 2006 Київ 2 1800
23 Терновський Роман 2006 Київ 2 1800
24 Прокопик Євген 2005 Київ 3 1700
25 Мілованова Інесса 27.03.2006 Житомир 3 1700
26 Менн Ева 14.01.2007 Бердичів 1 1920
27 Герасимчук Юлія 20.04.2007 Коростишів 1 1916
28 Радченко Богдан 2005 Коростишів 1 1808
29 Горьков Денис 2006 Коростишів 2 1800
30 Цесельський Артем 2006 Коростишів 2 1800
31 Мостіпака Леонід 2006 Коростишів 3 1700
32 Яременко Владислав 2005 Коростишів 2 1800
33 Проценко Ксенія 2002 Коростишів 1 1900
34 Яременко Андрій 2006 Коростишів 2 1796
35 Рубан Андрій 2005 Коростишів 2 1800
36 Бурилко Дмитро 2003 Коростишів 1 1888
37 Приборецький Максим 2003 Коростишів 1 1873
38 Ковальов Іван 2003 Ірпінь 3 1700
39 Орещенко Валерія 2005 Ірпінь 3 1700

Список зареєстрованих учасників «Дитячий турнір Б»  — 2007 р.н. та молодші

Призвіще Імя Дата народження Місто Розряд Рейтинг
1 Шилюк Михайло 03.10.2010 Житомир 4 1600
2 Козак Артем 18.03.2008 Вінниця 3 1700
3 Стаськевич Андрій 18.08.2007 Малин 3 1700
4 Ткач Олексій 17.06.2008 Черкаси 2 1800
5 Павловська Наталія 28.02.2008 Малин 4 1600
6 Медведчук Андрій 04.05.2007 Житомир 3 1700
7 Крушевський Іван 21.08.2009 Житомир 4 1600
8 Ліпінська Наталія 13.09.2008 Малин 4 1600
9 Лісовський Владислав 11.01.2007 Малин 3 1700
10 Бойко Максим 07.06.2007 Чуднів 2 1852
11 Раздобурдін Нікіта 15.03.2007 Чуднів 2 1852
12 Галанзовський Ілля 09.08.2008 Чуднів 2 1792
13 Копетчук Іван 04.10.2007 Житомир 3 1700
14 Пашковський Ігор 03.06.2007 Житомир 3 1700
15 Венжинович Віра 14.06.2007 Почаїв 2 1800
16 Кондрацький Нiкiта 2008 Житомир 3 1700
17 Врублевський Тимофій 22.02.2011 Житомир б/р 1500
18 Маліновський Володимир 17.04.2009 Житомир 2 1800
19 Дорошенко Віталій 29.09.2009 Житомир 2 1800
20 Раздобурдін Нікіта 15.03.2007 Чуднів 2 1862
21 Карасевич Андрій 11.12.2007 Черкасси 2 1800
22 Кулепестін Олександр 01.11.2008 Ніжин 1 1924
23 Кравченко Іван 03.06.2008 Ніжин 3 1700
24 Соловйов Антон 2007 Київ 2 1800
25 Попко Антон 2007 Київ 2 1800
26 Гайшук Амелі 2007 Київ 3 1700
27 Барабанов Ваня 2008 Київ 4 1600
28 Герасимчук Аліна 2010 Коростишів 4 1600
29 Плешанов Богдан 2009 Коростишів 3 1700
30 Яковенко Костянтин 2007 Коростишів 2 1800
31 Ярмоліцький Владислав 2008 Коростишів 2 1800
32 Фіголь Мар*яна 2008 Коростишів 4 1600
33 Керест Іван 2008 Коростишів 3 1700
34 Воронін Данііл 2008 Коростишів 4 1600
35 Скоблев Нікіта 2008 Коростишів 4 1600
36 Москальцов Арсеній 2008 Коростишів 4 1600
37 Далькевич Євгенія 2008 Коростишів 4 1600
38 Проценко Олексій 2010 Коростишів 4 1600
39 Самчик Євгеній 2009 Коростишів 3 1700
40 Нечитайло Нікіта 2010 Буча б/р б/р
41 Хамдош Даніель 07.07.2007 Житомир 4 1600
42 Хамдош Іскандер 18.11.2008 Житомир 3 1640
43 Петренко Марина 11.02.2009 Житомир 2 1800
44 Кварацхелиа Александр 2008 Житомир 2 1800
45 Кварацхелиа Годе 2010 Житомир 4 1600
46 Врублевський Тімофій 2011 Житомир б/р б/р
47 Токар Олександра 2008 Житомир 3 1700
48 Наральник Тимур 2009 Житомир б/р б/р
49 Хамбоз Іскандер 2008 Житомир 3 1700
50 Хамдоз Доніїл 2007 Житомир 4 1600
51 Газерян Кіра 2010 Житомир б/р б/р
52 Громов Максим 2007 Житомир 2 1800
53 Заяць Богдан 2007 Житомир 4 1600
54 Ковтун Олександр 2007 Житомир 3 1700