Фото звіт Малинська весна — 2017

ХІІ шаховий фестиваль 

«Малинська весна-2017» 

пам’яті Павла Барановського.

 

Кубки та медалі

Головний суддя фестивалю

Колюх Микола

Микола Колюх - головний суддя турніру Малинська весна 2017


Бліц-турнір

1 місце

мм Ситніков Антон (Донецк)

Ситніков Антон переможець бліц турніру

2 місце

мс Омеля Артем (Бровари)

Омеля Артем

3 місце

мс Випханюк Ігор (Житомир)

Випханюк Ігор, Житомир

4 місце

кмс Хабічев Валерій (Біла Церква)

кмс Хабічев Валерій (Біла Церква)

5 місце

кмс Казаков Максим (Київ)

кмс Казаков Максим (Київ)


1 місце серед ветеранів

 Новодран Володимир 1 р. (Малин)

 Новодран Володимир 1 р. (Малин)


1 місце серед дітей

Раздобурдін Нікіта (Чуднів)

Раздобурдін Нікіта (Чуднів)


1 місце серед малинчан

 Осадчук Дмитро 1 р. (Малин)

Осадчук Дмитро 1 р. (Малин)


1 місце серед жінок

кмс Дворніцька Олена (Київ)

кмс Дворніцька Олена (Київ)


Опен-турнір

1 місце

мм Хаєцький Роман (Миколаїв)

мм Хаєцький Роман (Миколаїв)

2 місце

мг Михалець Любомир (Хмельницький)

мг Михалець Любомир (Хмельницький)

3 місце

кмс Рибченко Олександр (Київ)

кмс Рибченко Олександр (Київ)

4 місце

кмс Хабічев Валерій (Біла Церква)

кмс Хабічев Валерій (Біла Церква)

5 місце

кмс Воронов Юрій (Черкаси)

кмс Воронов Юрій (Черкаси)

1 місце серед жінок

кмс Дворніцька Олена (Київ)

кмс Дворніцька Олена (Київ)

1 місце серед малинчан

кмс Барановський Сергій (Малин)

кмс Барановський Сергій (Малин)

1 місце з рейтингом до 2100 (бліц та опен-турніри)

кмс Штукун Андрій (Чуднів)

кмс Штукун Андрій (Чуднів)


Дитячий турнір А

1 місце

Осадчук Дмитро 1 р. (Малин)

Осадчук Дмитро 1 р. (Малин)

2 місце

Кравчук Богдан 1р. (Бердичів)

Кравчук Богдан 1р. (Бердичів)

3 місце

Сичевський Богдан 1 р. (Київ)

Сичевський Богдан 1 р. (Київ)

4 місце

Герасимчук  Юлія 1 р. (Коростишів)

Герасимчук Юлія 1 р. (Коростишів)

5 місце

Корнійчук Олександра 1 р. (Житомир)

Корнійчук Олександра 1 р. (Житомир)


1 місце до 12 років

Яременко Андрій 2 р. (Коростишів)

Яременко Андрій 2 р. (Коростишів)

2 місце до 12 років

Андрієвський Ярослав 2 р. (Чуднів)

Андрієвський Ярослав 2 р. (Чуднів)

3 місце до 12 років

Новицький Ярослав 1 р. (Житомир)

Новицький Ярослав 1 р. (Житомир)

1 місце серед дівчат

Менн Єва 1 р. (Бердичів)

Менн Єва 1 р. (Бердичів)

1 місце серед малинчан

Павловський Віктор 3 р. (Малин)

Павловський Віктор 3 р. (Малин)


Дитячий тунір Б

1 місце

 Галанзовький Ілля 2 р. (Чуднів)

Галанзовький Ілля 2 р. (Чуднів)

2 місце

Кулепестін Олександр 1 р. (Ніжин)

Кулепестін Олександр 1 р. (Ніжин)

3 місце

Дорошенко Віталій 2 р. (Житомир)

Дорошенко Віталій 2 р. (Житомир)

4 місце

Бойко Максим 2 р. (Чуднів)

Бойко Максим 2 р. (Чуднів)

5 місце

Попко Антон 2 р. (Київ)

Попко Антон 2 р. (Київ)

1 місце до 8 років

Маліновськкий Володимир 2 р. (Житомир)

Маліновськкий Володимир 2 р. (Житомир)

2 місце до 8 років

Петренко Марина 2 р. (Житомир)

Петренко Марина 2 р. (Житомир)

3 місце до 8 років

Плешанов Богдан 3 р. (Житомир)

Плешанов Богдан 3 р. (Житомир)

1 місце серед малинчан

Лісовський Владислав 3 р. (Малин)

Лісовський Владислав 3 р. (Малин)

2 місце серед малинчан

Стаськевич Андрій 3 р. (Малин)

Стаськевич Андрій 3 р. (Малин)

3 місце серед малинчан

Папірний Ілля 4 р. (Малин)

Папірний Ілля 4 р. (Малин)

1 місце серед дівчат з Малина

Ліпніцька Наташа 4 р. (Малин)

Ліпніцька Наташа 4 р. (Малин)