Різдвяний шаховий турнір. Миколин день

5 січня 2018 року в місті Малині в ЦНТТ по вул. Паркова, 4 відбувся Різдвяний шаховий турнір по швидким шахам.

Турнір серед дітей відбувся за підтримки спілки воєнів АТО, завдяки яким ніхто з учасників не залишився без святкового подарунку.

В запеклій боротьбі 1 місце впевнено здобув учень 7 класу, ЗОШ №6 Микола Білявський не дивлячись на те, що в останньому турі зіграв у нічию з учнем 6 класу, ЗОШ №2 Богданом Барановським, так як усі інші партії завершив перемогами. На другому місті завершив виступ фоварит турніру учень 5 класу, ЗОШ №6 другорозрядник Андрій Стаськевич. А на третьому місці опинився теж учень 7 класу, ЗОШ №6 Роман Омельчук. Серед дівчат першою була учениця 4 класу, ЗОШ №4 Аліна Гордін. Другою фінішувала учіниця 4 класу, ЗНВК №1 Дарья Кутинкова.

Головним суддею був кмс Сергій Барановский, тренер по шахам всіх тих дітей котрі приймали участь у змаганні і займаються на базі ЦНТТ. Допомогав в проведені турніру воїн АТО Максим Єщенко. 

 По завершенню дитячого турніру розпочався турнір серед дорослих. При контролі 10 хвилин кожному на партію явним фаворитом був молодий талановитий шахіст, учень 9 класу, ЗОШ №3, кмс по шахам Дмитро Осадчук.

Але сталося не так як гадалося. Ветеран шахів, тренер з шахів 90-х років, першорозрядник Микола Єщенко вигравши у кмс Сергія Барановського здолав також і юного Дмитра Осадчука використав на початку гри цікаву тактичну уловку.

Таким чином за тур до кінця турніру Миколу вже ніхто не міг наздогнати. І коли Микола Єщенко програв найстаршому учаснику турніру, першорозряднику Володимиру Новодрану, то він випередивши Дмитра Осадчука лише по коефіцієнту. Таким чином Дмитро зайняв другу сходинку.

В той же час Володимир Новодран наздогнав по очках Сергія Барановського і також по додатковому коефіцієнту вийшов вперед і зайняв 3 місце. Можна сказати, що зорі були на боці ветеранів, так як 2 з 3-х призових місць зайняли саме ветерани шахів. Крім того цей перед Різдяний день можна назвати Миколиним днем, так як в обох турнірах перші місця впевнено завоювали Миколи. Вітаємо переможців з такими чудовими результатами і бажаємо їм подальших успіхів!